DALMÁCIE DALMÁCIE Pravidelná
autobusová
linka

Proč jet na dovolenou do Dalmácie autobusem?

Doprava autobusem do Dalmácie se proti cestě osobním vozem může na první pohled zdát zdlouhavá a nepohodlná, ale opak je pravdou. Ptáte se proč? Protože:

Autobus šetří Vaše nervy i peněženku

Unavené oči, bolavá záda, rodinné šarvátky a neustálý boj s GPS. I takto vypadá běžná realita cestování v osobním voze. Poplatky na chorvatských dálnicích mohou značně navýšit Váš rozpočet na dovolenou. Při využití služeb autobusové společnosti si můžete tyto starosti odpustit a finanční prostředky využít dle vlastní volby.

Volný čas pro Vás navíc

Cestou autobusem se můžete věnovat aktivitám, na které byste během řízení Vašeho osobního vozu neměli čas. Například k četbě časopisu nebo napínavého románu, shlédnutí filmových trháků atd.

Nepřetržitý servis na palubě

Máte chuť na chlazený nápoj nebo teplou kávu a teprve před chvílí jste absolvovali Vaši naplánovanou zastávku? Potřebujete si odskočit na toaletu? V autobusech Gumdrop žádný problém.

Pojízdný turistický průvodce

Cestu autobusem můžete mj. využít i k rozhovoru s ostatními cestujícími a zjistit cenné rady a informace o vaší cílové destinaci. Jelikož s námi cestují pravidelní klienti, je to ta nejjednodušší cesta, jak se dozvědět, kde se nejlépe najíte, kam si zajít nakoupit suvenýry, či kde si manželka a dcera koupí tu nejlepší kabelku a plavky. Takový pojízdný turistický průvodce, nemyslíte?

Pár dní dovolené navíc

Jste unaveni a nechce se vám řídit? Chcete prostě jen zavřít oči a spát? V našich luxusních autobusech můžete. Na dovolenou si člověk jezdí odpočinout a absolvovat na začátku několikasetkilometrovou štreku znamená, že se první dny dovolené budete z cesty osobním vozem vzpamatovávat. Chcete-li si svou dovolenou užít již od prvního dne naplno, je autobus Gumdrop ta správná volba.

Ilustrace