DALMÁCIE DALMÁCIE Pravidelná
autobusová
linka

Jaké jsou naše destinace v Dalmácii?

Zadar

Díky kulturním a historickým památkám je Zadar jedním z nejnavštěvovanějších míst v Dalmácii. Spousta dochovaných památek nabízí možnost strávit aktivně svůj volný čas a poznávat tak historii města. K načerpání nových sil Vám pak poslouží udržované pláže oceněné tzv. Modrou vlajkou.

Zaton

Chcete vyrazit na dovolenou s celou rodinou? Pak je tu právě pro Vás oblast Zatonu. Krásné pláže, čisté moře s pozvolným vstupem a nesčetně společenských akcí pro děti a dospělé. Můžete navštívit starochorvatský kostelík Sv. Mikuláše nebo navštívit Ostrov Vir, který je spojen mostem s pevninou.

Petrčane

Zavřete oči. Představte si prosluněnou oblázkovou pláž, hřejivé paprsky slunce a stinný borový háj. I na taková snová místa Vás dopravíme v pohodlí našich autobusů.

Sv. Filip i Jakov

Překrásný kostel svatého Filipa a Jakuba, starý střed obce a krásná pláž. I to a mnohem víc Vám nabízí překrásná obec pár kilometrů od Biogradu.

Biograd na Moru

Kulturní památky, pláže lemované bohatou vegetací nabízející sportovní vyžití a překrásný lodní přístav. Biograd na Moru je jedním z dalších hojně navštěvovaných míst v Chorvatsku. Tak neváhejte a vyražte s námi na dovolenou!

Pakoštane

Chcete si trochu zařádit při vodních sportech či si odpočinout od problémů všedních dní při rybolovu? Pak je tu pro právě pro Vás malebné městečko Pakoštane, které toto a mnohem víc nabízí pro své návštěvníky.

Murter (výstup Tisno)

Nádherný ostrov složený z Kornatských ostrovů, které patří mezi národní parky Chorvatska a je propojen padacím mostem s pevninou Tisno. Jako jedno z mála nabízí písečnou pláž.

Vodice

Velmi akční a společenské místo s překrásnými oblázkovými plážemi s pozvolným vstupem do moře vhodnými i pro malé ratolesti.

Baška Voda

Velmi oblíbeným a hojně navštěvovaným je právě Baška Voda. Relaxaci na širokých a dlouhých plážích můžete vyměnit za turistické výlety do pohoří Biokovo, projížďku na kole po rozmanitém okolí či velmi atraktivní potápění v místních vodách. To vše můžete zažít, když s námi vyrazíte do této malebné oblasti na Makarské riviéře.

Makarska

Máte raději rušnější prostředí plné kulturně společenských zařízení? Pak se s námi můžete dopravit do nejnavštěvovanějšího letoviska Makarska. Během festivalu Makarské léto tak můžete ochutnat místní rybí speciality, poslechnout si z různých žánrů hudby a strávit tak pohodovou dovolenou.

Brist

Jste milovníci hor a povalování na pláži Vám nepřijde tolik atraktivní? Vydejte se s námi do Bristu a kochejte se výhledem na malebné pohoří Rilić pod jehož svahy se tato klidnější obec nachází.

Gradac

Nechcete přemýšlet, kudy se dostat na pláž a rozhodovat se, zda se jít vykoupat nebo se potloukat po místním okolí? Pak s námi pojeďte do Gradacu. Pláže, které se táhnou podél celé obce tak můžete během chvilky vyměnit za návštěvu místních restaurací či prozkoumání místa jako takového.

Trpanj

Chcete strávit příjemnou dovolenou na místě, které má léčivé účinky? V tom případě neváhejte a využijte naši dopravu do Trpanje, jehož léčivé bahno Vás nejen zrelaxuje, ale dozajista si užijete i zábavně strávené chvilky.

Orebič

Překrásné prostředí nabízí také městečko Orebič. Písečná pláž v zátoce, muzeum mořeplavby, františkánský klášter a společenské vyžití. To vše na jednom místě a právě pro Vás.

Ilustrace